Cage Warriors 160 z walką Michała Folca. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Cage Warriors 160 z walką Michała Folca. Transmisja TV i stream online
Fot. Cage Warriors
Michał Folc (z prawej) wystąpi na CW 160.

W piątek w Manchesterze odbędzie się Cage Warriors 160. Main eventem gali będzie starcie w limicie kategorii piórkowej, w którym zmierzą się James Hendin i Tobias Harila. W karcie głównej znalazł się również pojedynek z udziałem Polaka. Michał Folc zmierzy się w nim z Antonio Sheldonem. Transmisja gali Cage Warriors 160 w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go.

Hendin jest związany z brytyjską organizacji niemalże od początku swojej zawodowej kariery. Z ośmiu pojedynków dla CW "The Honeybadger" wygrał sześć. W ostatnim występie pokonał przez poddanie w pierwszej rundzie Araika Margariana. Rywalem Hendina na piątkowej gali będzie Harila. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Babilon MMA 39: Karta walk

 

Szwed walczy w CW od 2021 roku. W brytyjskiej organizacji legitymuje się bilansem czterech zwycięstw i dwóch przegranych. Obecnie ma na swoim koncie dwa zwycięskie pojedynki z rzędu. Zarówno z Damonem Wilsonem, jak i z Ryanem Shelleyem wygrywał przed czasem. 

 

Natomiast Nathan Fletcher i Thomas Bryan zmierzą się w co-main evencie gali. Polscy kibice powinni zwrócić uwagę na walkę Michała Folca. "Denis" nie byl faworytem przed starciem z Chrisem Pricem, a mimo to pokonał rywala przez TKO w peirwszej rundzie. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Antonio Sheldon. 

 

Transmisja gali Cage Warriors 160 z walką Michała Folca w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go. Początek o 20:00. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie