Trener Cracovii zabrał głos ws. zdrowia Janusza Filipiaka

Piłka nożna
Trener Cracovii zabrał głos ws. zdrowia Janusza Filipiaka
fot. PAP
Trener Cracovii zabrał głos ws. zdrowia Janusza Filipiaka

"Trzymamy bardzo mocno kciuki za pana profesora Janusza Filipiaka i wierzymy, że będzie OK" - powiedział trener piłkarzy Cracovii Jacek Zieliński. Prezes i większościowy właściciel krakowskiego klubu trafił w sobotę do szpitala. Według mediów stan 71-letniego biznesmena jest ciężki.

Według relacji mediów prof. Filipiak stracił w sobotę przytomność, był reanimowany przez służby medyczne i trafił do jednego z krakowskich szpitali. U 71-letniego biznesmena miało dość do zatrzymania akcji serca. Jak informowaliśmy, jego stan jest ciężki.

Zobacz także: Właściciel Cracovii profesor Janusz Filipiak trafił do szpitala w stanie ciężkim!

 

Trener piłkarzy Cracovii po sobotnim meczu w Łodzi nie chciał komentować docierających z Krakowa wiadomości.

 

"Nie będę się na ten temat w ogóle wypowiadał ani udzielał informacji. Proszę wybaczyć, ale to nie jest czas, by na ten temat teraz się wypowiadać. Trzymamy bardzo mocno kciuki za pana profesora i wierzymy, że będzie OK" – powiedział jedynie Zieliński na konferencji prasowej po wygranym przez jego drużynę meczu z ŁKS 2:0.

 

Filipiak jest założycielem i prezesem jednej z największych polskich firm informatycznych Comarch. Od 2004 r. jest właścicielem i prezesem MKS Cracovia SSA.

jb, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie