ATP w Pekinie: Jan Zieliński/Hugo Nys - Wesley Koolhof/Neal Skupski. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Czas na drugi mecz duetu Jan Zieliński - Hugo Nys podczas turnieju ATP w Pekinie. Naprzeciwko nich staną Wesley Koolhof i Neal Skupski. Relacja i wynik na żywo meczu Jan Zieliński/Hugo Nys - Wesley Koolhof/Neal Skupski na Polsatsport.pl.

Zieliński i Nys mają na swoim koncie już jedno zwycięstwo podczas tegorocznej edycji rywalizacji w Pekinie. Zmierzyli się z parą Sander Gille - Joran Vliegen. Chociaż Belgowie próbowali postawić się oponentom, to nie byli w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Polsko-monakijski duet wygrał mecz, nie tracąc w tym czasie ani jednego seta. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Porażka Magdaleny Fręch w pierwszej rundzie turnieju w Pekinie

 

Koolhof i Skupski też bez większych problemów przebrnęli przez pierwszą rundę imprezy w Chinach. W dwóch setach pokonali duet Fajing Sun - Yi Zhou.

 

Warto przypomnieć, że w tym roku doszło już do meczu Zieliński/Nys - Koolhof/Skupski. Podczas turnieju w Adelajdzie lepsi okazali się Polak i Monakijczyk.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Jan Zieliński/Hugo Nys - Wesley Koolhof/Neal Skupski na Polastsport.pl. Początek o godzinie 9:30. 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie