WTA w Pekinie: Magda Linette - Jennifer Brady. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Przeciwniczką Magdy Linette w jej drugim meczu na turnieju w Pekinie będzie Jennifer Brady. Czy Polka sięgnie po kolejne zwycięstwo? Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Jennifer Brady na Polsatsport.pl.

Linette ma już za sobą jedno starcie podczas rywalizacji w Pekinie. Naprzeciwko niej stanęła Wiktoria Azarenka. Należy zaznaczyć, że pochodząca z Białorusi zawodniczka była kiedyś liderką rankingu WTA. Był to zatem bardzo wymagający pojedynek dla polskiej tenisistki. Mimo to urodzona w Poznaniu zawodniczka po trzysetowej rywalizacji była w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Pogromczyni Świątek najlepsza w stolicy Japonii (WIDEO)

 

Kolejną oponentką Linette podczas zmagań w Chinach będzie Jennifer Brady. Amerykanka ma za sobą dość łatwą przeprawę przez pierwszą rundę turnieju. W dwóch setach pokonała swoją rodaczkę Peyton Stearns. Należy jednak przypomnieć, że Brady obecnie plasuje się dopiero na 258. miejscu w rankingu WTA. Linette jest natomiast 25. 

 

Polka i Brady do tej pory pięć razy mierzyły się na korcie. Linette musiała przełknąć gorycz porażki aż w czterech starciach. Czy w nadchodzącym meczu Amerykanka ponownie sięgnie po zwycięstwo?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Jennifer Brady na Polsatsport.pl. Początek około godziny 10:50.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie