Liga Mistrzów: RB Salzburg - Real Sociedad. Relacja i wynik na żywo

W pierwszym meczu drugiej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów zmierzą się RB Salzburg i Real Sociedad. Relacja i wynik na żywo meczu RB Salzburg - Real Sociedad na Polsatsport.pl.

W drużynie z Salzburga występuje 23-letni Kamil Piątkowski. W pierwszej kolejce jego zespół zwyciężył z Benficą Lizbona 2:0. Portugalczycy już od 13. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce Silvy. To znacznie ułatwiło zadanie Austriakom. Nie wykorzystali wprawdzie pierwszego rzutu karnego, podyktowanego w 12. minucie spotkania, jednak parę chwil później kolejną szansę wykorzystał Simic. Dzieła w drugiej połowie dopełnił Oscar.

Piłkarze Realu Sociedad zremisowali u siebie z Interem Mediolan 1:1. Hiszpanie objęli prowadzenie już w 4. minucie po bramce Mendeza. Wydawało się, że ten wynik utrzyma się do końca spotkania, zwłaszcza po anulowanej bramce dla Interu, jednak Włosi nie poddali się i w 87. minucie wyrównali stan tego meczu.

W następnej kolejce RB Salzburg zmierzy się z Interem Mediolan, a Real Sociedad - z Benficą Lizbona.

Relacja i wynik na żywo meczu RB Salzburg - Real Sociedad na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:45.