Kwalifikacje olimpijskie siatkarzy: Polska – Meksyk. Relacja i wynik na żywo

Inne

Polska zagra z Meksykiem w meczu kwalifikacji olimpijskich siatkarzy. Czy podopieczni trenera Nikoli Grbicia odniosą czwarte zwycięstwo na turnieju w Xi’an? Relacja i wynik na żywo z meczu Polska – Meksyk na Polsatsport.pl.

Reprezentacja Polski siatkarzy walczy o awans na igrzyska olimpijskie Paryż 2024. Na inaugurację turnieju w chińskim mieście Xi’an stoczyła trudny bój z Belgią, wygrany 3:2 (17:15 w tie-breaku). Druga kolejka przyniosła wygraną 3:0 nad Bułgarią. Trzeci mecz to zacięta konfrontacja z rewelacją imprezy – Kanadą. Polacy wygrali 3:2, po raz drugi na tej imprezie rozgrywając zacięty tie-break (17:15). Takie wyniki dały polskim siatkarzom pierwsze miejsce w tabeli grupy C po trzech kolejkach spotkań.

 

Zobacz także: Piekielnie trudny mecz polskich siatkarzy! Emocjonujący tie-break rozstrzygnął starcie z Kanadą

 

Kolejnym rywalem ekipy trenera Nikoli Grbicia będzie reprezentacja Meksyku, która po trzech seriach gier zamykała tabelę kwalifikacji w Xi’an. Meksykanie w dotychczasowych spotkaniach nie ugrali nawet seta, przegrali po 0:3 z Argentyną, Holandią i Chinami.

 

Kwalifikacje olimpijskie siatkarzy są rozgrywane w dniach 30 września – 8 października. Awans wywalczą dwie najlepsze drużyny w tabeli.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Polska – Meksyk w środę 4 października o godzinie 10.00 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie