Szlachetna akcja klubu Fortuna 1 Ligi. Zachęca do oddania krwi

Piłka nożna
Szlachetna akcja klubu Fortuna 1 Ligi. Zachęca do oddania krwi
fot. Cyfrasport
W sobotę, po raz 14. w historii odbędzie się akcja organizowana przez Podbeskidzie Bielsko-Biała "Oddaj krew, idź na mecz".

W sobotę, po raz 14. w historii odbędzie się akcja organizowana przez Podbeskidzie Bielsko-Biała "Oddaj krew, idź na mecz". Uczestnicy akcji otrzymają zaproszenie na wybrany przez krwiodawcę domowy mecz "Górali", którzy rywalizują w pierwszej lidze piłkarskiej.

"Oprócz voucherów, każdy uczestnik otrzyma paczkę z upominkami od sponsorów akcji" - można przeczytać w środowym komunikacie bielskiego klubu. W tym roku akcja zostanie przeprowadzona w bielskim Gemini Park (w godz. 9.00-14.00).

 

"Co roku w ramach naszej akcji, wiele osób decyduje się na oddanie krwi po raz pierwszy, dlatego przypominamy, że przy poborze krwi należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, a w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu. Przed oddaniem krwi należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm" - przypomniało Podbeskidzie.

 

 

"Górale" najbliższy mecz w Bielsku-Białej rozegrają także w sobotę. O godz. 15.00 zmierzą się ze Stalą Rzeszów. W tabeli zajmują 16. miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów.

KN, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie