ATP w Szanghaju: Hubert Hurkacz - Thanasi Kokkinakis. Transmisja TV i stream online

Hubert Hurkacz rozpocznie rywalizację w turnieju ATP w Szanghaju od drugiej rundy. Jego przeciwnikiem będzie Thanasi Kokkinakis. Czy polski tenisista wywalczy awans do kolejnej części zmagań? Transmisja meczu Hubert Hurkacz - Thanasi Kokkinakis w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

W pierwszej rundzie turnieju w Chinach wrocławianin miał wolny los. Swój ostatni mecz 17. tenisista światowego rankingu rozegrał w zawodach Laver Cup. Polak w dwóch setach przegrał z Francesem Tiafoe. Wcześniej już na etapie drugiej rundy pożegnał się z US Open, z którego wyeliminował go Jack Draper.

Rywalem Hurkacza w pierwszej rundzie zmagań w Szanghaju będzie Kokkinakis. Australijczyk greckiego pochodzenia to aktualnie 69. zawodnik rankingu ATP. W pierwszej rundzie 27-latek zmierzył się z Fabio Fogninim. Kokkinakis pokonał niżej notowanego przeciwnika w dwóch setach.

Faworytem czwartkowej potyczki będzie Hurkacz. Czy Polak spełni oczekiwania i awansuje do kolejnego etapu zmagań?

Transmisja meczu Hubert Hurkacz - Thanasi Kokkinakis w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go. Początek w piątek ok. godz. 10:30.