Polska siatkarka rozwiązała kontrakt po jednym meczu! Klub znalazł zastępstwo

Siatkówka

Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz poinformował o rozwiązaniu za porozumieniem stron kontraktu z zawodniczką Agatą Witkowską. Siatkarka zdecydowała się na taki krok z przyczyn zdrowotnych. Bydgoski zespół znalazł już zastępstwo, drużynę wzmocni doświadczona Magdalena Saad.

Agata Witkowska odeszła z drużyny po rozegraniu zaledwie jednego meczu w obecnym sezonie. Pałac przegrał w 1. kolejce 0:3 z PGE Rysicami Rzeszów. Libero reprezentowała barwy bydgoskiego klubu od 2022 roku.

Zobacz także: Lavarini i Stysiak bez trofeum! Ogromne emocje w starciu siatkarskich gigantów

 

– Dziękuję Kibicom Pałacu oraz całemu klubowi za wspaniały czas, jaki spędziłam w zeszłym i tym sezonie na boisku. Z przyczyn zdrowotnych zdecydowałam się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Życzę wszystkim dużo zdrowia, a drużynie jak najlepszych wyników sportowych – powiedziała Witkowska.

 

Klub zakontraktował już nową zawodniczkę na tę pozycję. Będzie nią doświadczona libero Magdalena Saad. Reprezentowała ona bydgoski klub w sezonie 2021/22, a w poprzednim występowała w #VolleyWrocław. Saad ma znaleźć się w składzie Pałacu na mecz 3. kolejki z Grupa Azoty Chemikiem Police we własnej hali.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie