Gdzie podziała się Aryna Sabalenka? Kibice od razu to wychwycili

Tenis

Aryna Sabalenka i Serena Williams pokazały to samo zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Jednak Amerykanka przed opublikowaniem fotografii postanowiła wyciąć z niej tenisistkę pochodzącą z Białorusi. Kibice od razu to zauważyli.

Ostatnio w mediach społecznościowych liderki rankingu WTA pojawiło się zdjęcie z imprezy w Miami. Obok Białorusinki podczas wydarzenia znalazły się takie osoby jak Victoria Beckham, Caroline Wozniacki czy Serena Williams. Zachowanie ostatniej z wymienionych gwiazd wzbudziło najwięcej kontrowersji. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Rywalka Igi Świątek kontuzjowana! Nie wystąpi w WTA Finals

 

Sabalenka opublikowała bowiem fotografię, na której oprócz niej widać wcześniej wspomniane Wozniacki i Williams oraz organizatora całej imprezy - Davida Grutmana.

 

 

Jak się okazuje, w mediach społecznościowych amerykańskiej byłej tenisistki pojawiła się ta sama fotografia, jednak została z niej wycięta Białorusinka.

 

 

Kibice od razu to zauważyli. Pod postem legendy tenisa pojawiło się wiele komentarzy, w których fani dopytywali się, gdzie podziała się obecna liderka rankingu WTA. 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie