Liga Mistrzyń: PGE Rysice Rzeszów – Allianz MTV Stuttgart. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

PGE Rysice Rzeszów – Allianz MTV Stuttgart, czyli czas na kolejny mecz siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Wicemistrz kraju PGE Rysice po raz kolejny trafił do grupy z drużyną Joanny Wołosz – A.Carraro Imoco Conegliano. W poprzednim sezonie Włoszki dwukrotnie wygrały z rzeszowiankami po 3:1.

 

Pierwszym rywalem ekipy Stephane Antigi będzie natomiast niemiecki Allianz MTV Stuttgart, który w składzie ma aż trzy reprezentantki Holandii - Eline Timmermann, Julien Knollemę i Brittę Bongaerts oraz doświadczoną Amerykankę Krystal Rivers. Skład grupy uzupełnia belgijski Asterix Avo Beveren, który wyeliminował w rundzie wstępnej Mladost Zagrzeb.

 

Format Ligi Mistrzyń nie zmienił się w porównaniu do poprzedniego sezonu - w rozgrywkach weźmie udział 20 klubów. Do ćwierćfinału automatycznie awansują zwycięzcy pięciu grup, natomiast drużyny z drugich lokat oraz jeden zespół z trzeciej pozycji w grupie z najlepszym bilansem wystąpią w barażach o trzy pozostałe miejsca w najlepszej ósemce.

 

Relacja i wynik na żywo meczu PGE Rysice Rzeszów – Allianz MTV Stuttgart od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

BS, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie