El. Euro 2024: Estonia - Austria. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Dla jednych to mecz o honor. Dla drugich szansa na pozycję lidera grupy F. Reprezentacja Austrii wciąż może wyprzedzić liderujących Belgów. Estonia z 1 punktem na koncie walczy już tylko o szacunek swoich kibiców. Faworyt jest jeden, ale czy udźwignie presję? Relacja i wynik na żywo z meczu Estonia - Austria na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00. 

Po zwycięstwie 1:0 nad Azerbejdżanem, reprezentanci Austrii wywalczyli bezpośredni awans na Euro 2024 w Niemczech. Zawodnicy prowadzeni przez Ralfa Rangnicka znakomicie prezentowali się w starciach grupowych, dwukrotnie pokonując Szwedów i remisując z Belgami.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wiadomość ws. Lewandowskiego z Hiszpanii. Dziennikarz przesądza sytuację Polaka w Barcelonie. "Robert nie stanie się legendą"

 

Liderem Grupy F są Belgowie, do których Austriacy tracą zaledwie punkt. Oba zespoły są już pewne bezpośredniego awansu do imprezy w Niemczech. Walka toczy się więc o to, który z nich zakończy zmagania na pierwszym miejscu.

 

W zupełnie innym położeniu znajduje się grupowy "autsajder" - reprezentacja Estonii, która w sześciu dotychczasowych meczach zdobyła zaledwie punkt w starciu z Azerbejdżanem. Czy zawodników Thomasa Haberliego stać na sprawienie sensacji w meczu z Austriakami? 

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Estonia - Austria na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00. 

K.P, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie