El. Euro 2024: Czechy - Mołdawia. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
El. Euro 2024: Czechy - Mołdawia. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Gdzie obejrzeć mecz Czechy - Mołdawia?

W poniedziałek Czechy i Mołdawia zmierzą się w meczu eliminacji mistrzostw Europy. To spotkanie zadecyduje, która reprezentacja zapewni sobie awans na czempionat Starego Kontynentu. Transmisja meczu Czechy - Mołdawia w Polsacie Sport News i online na Polsat Box Go.

W ostatnich dniach w piłkarskiej reprezentacji Czech doszło do niemałego skandalu. Obrońcy Jakub Brabec i Vladimir Coufal oraz napastnik Jan Kuchta złamali wewnętrzny regulamin zespołu i decyzją sztabu zostali wyrzuceni ze zgrupowania. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, jak wyżej wymienieni zawodnicy piją alkohol i bawią się w jednej z dyskotek w Ołomuńcu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Afera alkoholowa w reprezentacji Czech! Trzech zawodników wyrzuconych ze zgrupowania

 

To wielki cios dla czeskich zawodników, zwłaszcza, że przed nimi jeden z najważniejszych meczów w eliminacjach mistrzostw Europy. Warto bowiem przypomnieć, że sąsiedzi Polski, w przeciwieństwie do Albanii, nie mają jeszcze zapewnionego bezpośredniego awansu na czempionat Starego Kontynentu. 

 

Czesi mają bowiem na swoim koncie 12 punktów, natomiast Mołdawia, z którą zmierzą się już w poniedziałek, ma zaledwie o dwa "oczka" mniej. To oznacza, że nadchodzące starcie zdecyduje, która reprezentacja z "polskiej" grupy eliminacji zapewni sobie bezpośredni awans na jedną z największych imprez w świecie piłki nożnej. 

 

Transmisja meczu Czechy - Mołdawia w Polsacie Sport News i online nas Polsat Box Go. Początek o godzinie 20:35.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie