PlusLiga: Plan transmisji meczów - 20.11

Siatkówka
PlusLiga: Plan transmisji meczów - 20.11
fot. PAP
Thales Hoss

W poniedziałek odbędą się dwa ostatnie mecze siódmej kolejki siatkarskiej PlusLigi. KGHM Cuprum Lubin podejmie Aluron CMC Warta Zawiercie, a wieczorem na parkiety wybiegną siatkarze z Lublina i Suwałk. Zobaczcie plan transmisji poniedziałkowych meczów PlusLigi.

Lubinianie nie są faworytami starcia z Wartą Zawiercie, ale na pewno mogą nawiązać z nią walkę. Bojowego ducha lubinianie pokazali już w meczu ze PGE GiEK Skrą Bełchatów. Znacznie bardziej utytułowanemu rywalowi ulegli dopiero po dogrywce. Z ośmioma punktami plasują się na 11. miejscu w tabeli.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje siatkarz polskiego klubu. "Jeszcze w piątek trenowaliśmy wspólnie"

 

Dużo wyżej, bo na szóstej pozycji, znajdują się zawodnicy z Zawiercia. Po początkowych trudnościach związanych z kłopotami zdrowotnymi, drużyna Michała Winiarskiego wróciła do dobrej dyspozycji i - co najważniejsze - do wygrywania. Jeśli zwyciężą w dzisiejszym spotkaniu, wrócą na czwarte miejsce w lidze.

 

Wieczorem oczy siatkarskich kibiców przeniosą się do Lublina, gdzie tamtejsza Bogdanka LUK podejmie Ślepsk Malow Suwałki. Goście po bardzo dobrym początku złapali "zadyszkę" w postaci dwóch porażek, przez co z czoła tabeli spadli na dziewiątą pozycję. Niewiele wyżej , bo na siódmym miejscu, plasują się ich rywale, tyle że oni są na fali wznoszącej - wygrali trzy mecze z rzędu, a ostatnio dzielnie walczyli o zwycięstwo z Projektem Warszawa. Nie udało się, ale lublinianie wyrośli na zespół, którego należy się obawiać. 

 

Plan poniedziałkowych meczów w PlusLidze:

 

KGHM Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie, godzina 17:30 transmisja Polsat Sport

Bogdanka LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki, godzina 20:30, transmisja Polsat Sport

Karolina Potrykus, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie