Polska - Łotwa. Kiedy mecz? O której godzinie?

Piłka nożna
Polska - Łotwa. Kiedy mecz? O której godzinie?
fot. Cyfrasport
Polska - Łotwa. Kiedy mecz? O której godzinie?

Polacy już niedługo rozegrają swoje drugie starcie podczas listopadowego zgrupowania. Biało-Czerwoni zmierzą się na PGE Narodowym z Łotwą. Kiedy odbędzie się mecz Polska - Łotwa? O której godzinie mecz Polska - Łotwa?

W piątek 17 listopada Polacy stanęli naprzeciwko Czech na PGE Narodowym w meczu eliminacji mistrzostw Europy. To spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a na listę strzelców wpisali się Jakub Piotrowski oraz Tomas Soucek. Przez zaledwie jeden punkt zdobyty w tym meczu podopieczni Michała Probierza nie zapewnili sobie bezpośredniego awansu na czempionat Starego Kontynentu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Probierz podziękował kibicom. Napisał o awansie na ME

 

Podczas listopadowego zgrupowania Biało-Czerwoni jeszcze raz wybiegną na murawę. Polacy zmierzą się w meczu towarzyskim z reprezentacją Łotwy. Ostatnie starcie między tymi ekipami odbyło się ponad cztery lata temu - w październiku 2019 w Rydze Polacy, prowadzeni wtedy przez Jerzego Brzęczka, zwyciężyli 3:0 w eliminacjach mistrzostw Europy, a wszystkie gole strzelił Robert Lewandowski.

 

Warto przypomnieć, że prowadzona przez Probierza kadra mierzy się obecnie ze sporymi problemami kadrowymi. Po meczu z Czechami zgrupowania opuścili Patryk Peda i Mateusz Łęgowski, którzy dołączyli do młodzieżowej reprezentacji. Natomiast z powodów zdrowotnych do klubów musieli wrócić Piotr Zieliński oraz Paweł Bochniewicz.

Kiedy mecz Polska - Łotwa? O której godzinie mecz Polska - Łotwa?

Mecz towarzyski między reprezentacjami Polski i Łotwy zostanie rozegrany we wtorek 21 listopada. Starcie rozpocznie się o godzinie 20:45. Transmisja spotkania w Polsacie Sport Premium 1 i online na Polsat Box Go.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie