Modelka pozwała znanego tenisistę o nękanie

Tenis

Argentyńska modelka z Rosario Araceli Torrado oskarżyła byłą gwiazdę męskiego tenisa o nękanie. Kobieta znalazła w mieszkaniu ukrytą kamerkę i postanowiła zgłosić sprawę do organów ścigania.

David Nalbandian to argentyński tenisista, który w 2006 roku zajmował trzecie miejsce w rankingu ATP. Argentyńczyk o ormiańskich korzeniach w trakcie swojej kariery sięgnął po 11 tytułów rangi ATP. 

 

Nalbandian od lutego do września tego roku spotykał się z młodą argentyńską modelką z Rosario - Areceli Torrado. O ich relacji na początku lutego poinformowały lokalne tabloidy. Para została zauważona na randce w teatrze w Buenos Aires. Chwilę później były tenisista i jego nowa partnerka zdecydowali na wspólne mieszkanie, ale ich związek nie wytrzymał próby czasu. 

 

W czerwcu para zdecydowała o rozstaniu, ale kobieta jeszcze przez chwilę mieszkała we wspomnianym lokum. Pewnego dnia Torrado wspólnie z bratem zauważyła, że tuż za wywietrznikiem Nalbandian zainstalował małą kamerę, za pomocą której podglądał i śledził kobietę. 

 

Modelka zdecydowała się zgłosić sprawę odpowiednim organom. Śledztwem zajęło się argentyńskie ministerstwo sprawiedliwości, a głos w sprawie zabrał również sam oskarżony, który przyznał się do zainstalowania urządzenia, ale zaznaczył, że nie było ono sprawne. 

 

K.P, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie