Liga Mistrzów: VK Jihostroj Czeskie Budziejowice - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

VK Jihostroj Czeskie Budziejowice - Jastrzębski Węgiel to mecz drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Czy mistrzowie Polski odniosą kolejne zwycięstwo? Relacja i wynik na żywo z meczu VK Jihostroj Czeskie Budziejowice - Jastrzębski Węgiel od 17:10 na Polsatsport.pl.

Jako pierwsi w tym tygodniu wkroczą do gry jastrzębianie. We wtorek powalczą na wyjeździe z VK Jihostroj Czeskie Budziejowice o podtrzymanie serii zwycięstw i pozostanie niepokonanymi zarówno w PlusLidze, jak i Lidze Mistrzów. W pierwszej kolejce wygrali u siebie z hiszpańskim Guaguas Las Palmas 3:0. Ich najbliżsi rywale, prowadzeni przez znanego polskiego trenera Andrzeja Kowala, przegrali natomiast w trzech setach z SVG Luneburg.

 

Do fazy pucharowej bezpośredni awans uzyskają zwycięzcy pięciu grup. Z kolei drużyny, które zajmą drugie lokaty oraz zespół z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem, zakwalifikują się do baraży, a wygrani tych dwumeczów uzupełnią stawkę ćwierćfinalistów.

 

Pozostałe zespoły z trzecich miejsc w grupach - ta faza zakończy się 11 stycznia - będą kontynuować zmagania w Pucharze CEV.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu VK Jihostroj Czeskie Budziejowice - Jastrzębski Węgiel od 17:10 na Polsatsport.pl.

jb, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie