Szósta z rzędu wygrana Predators

Nashville Predators odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu w lidze NHL.

Hokeiści Nashville Predators odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu w lidze NHL. Minionej nocy pokonali na wyjeździe, po dogrywce Pittsburgh Penguins 3:2. Decydującą bramkę, już w 14. sekundzie dodatkowej części gry, zdobył Filip Forsberg.

W pierwszej tercji dwie bramki dla Predators zdobył Michael McCarron. Penguins wyrównali za sprawą goli Jewgienija Małkina w drugiej odsłonie i Bryana Rusta w trzeciej.

Dogrywka trwała jednak krótko. Forsberg zaskoczył rywali rajdem przez całe lodowisko i pokonał Tristana Jarry'ego.

Predators słabo zaczęli sezon, wygrywając zaledwie pięć z 15 spotkań. Teraz jednak mozolnie pną się w zestawieniu i obecnie zajmują piąte miejsce w tabeli Central Division. Penguins plasują się na siódmej pozycji w Metropolitan Division.