Dramat medalisty MŚ. Znany sportowiec stracił dziecko

Zimowe
Dramat medalisty MŚ. Znany sportowiec stracił dziecko
Fot. PAP
Dylan Larkin, hokeista Detroit Red Wings, stracił dziecko

Dramat dwukrotnego brązowego medalisty mistrzostw świata, Amerykanina Dylan Larkina. Hokeista poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z żoną stracili dziecko.

Kapitan Detroit Red Wings i Kenzy Wolfe, z którą sportowiec pobrał się na początku sierpnia, ogłosili niedawno, że spodziewają się córeczki. Dziecko miało przyjść na świat w kwietniu 2024 roku. Niestety, żona hokeisty poroniła, o czym pogrążony w smutku Larkin poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące pominięcie w plebiscycie na Sportowca Roku. "To typowe dla naszego kraju"

 

"W tym tygodniu musieliśmy wraz z żoną pożegnać nasze dziecko. Trudno znaleźć słowa, by to opisać, a jeszcze trudniej odzyskać pozytywny nastrój. Bardzo doceniamy wasze wsparcie i zrozumienie i dziękujemy za poszanowanie naszej prywatności" - napisał Amerykanin.

 

Dylan Larkin trafił do NHL z 15. numerem draftu w 2014 roku. Od początku kariery w najlepszej lidze świata jest zawodnikiem Detroit Red Wings. W 2020 roku został kapitanem zespołu.

 

W barwach Stanów Zjednoczonych 27-latek sięgnął po mistrzostwo świata do lat 18 oraz dwa brązowe medale mistrzostw świata elity (2015, 2018).

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie