Ewa Bilan-Stoch nie bała się! Żona znanego skoczka w konwoju na Ukrainę

Zimowe

Ewa Bilan-Stoch wzięła udział w brawurowej wyprawie na Ukrainę. Żona znanego skoczka oraz zawodowa fotografka brała udział w przewozie samochodów terenowych przeznaczonych dla ukraińskiego wojska. Relacja z konwoju z udziałem Bilan-Stoch została opublikowana na Twitterze.

To była brawurowa akcja w wykonaniu żony polskiego skoczka. Ewa Bilan-Stoch wzięła udział w akcji przewozu samochodów terenowych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Popularna fotografka znana jest z wielu charytatywnych akcji i działania na rzecz Ukrainy, ale to było zdecydowanie coś niespotykanego.

 

ZOBACZ TAKŻE: Adam Małysz i jego tajna broń! „Nie szło tego ukryć”


- To nie Disco, to czołg! - napisał popularny profil "Exen", który współpracował z żoną skoczka przy organizacji konwoju i oznaczając ją na Twitterze. Bilan-Stoch odpowiedziała "I to jaki!" komentując przejazd ogromnych maszyn w śniegu.

 

 

Rodzina Stochów słynie z wielu akcji charytatywnych i pomocy potrzebującym. W 2021 roku Kamil i Ewa Stochowie włączyli się do pomocy potrzebującym przekazując na licytację cenne przedmioty. Skoczek ofiarował fundacji swój kask, a jego małżonka diadem, który był elementem jej stroju podczas Gali Mistrzów Sportu.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie