Skład reprezentacji Polski siatkarzy już znany! Oni powalczą o zwycięstwo w turnieju

Trener Jacek Nawrocki ogłosił skład reprezentacji Polski U18.

Trener Jacek Nawrocki ogłosił skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA). Turniej zostanie rozegrany w gruzińskim mieście Telavi w dniach 5–9 grudnia. Zwycięzca wywalczy awans do mistrzostw Europy U18.

Turniej w Telavi będzie eliminacją do przyszłorocznych mistrzostw Europy U18. Awans wywalczy tylko zwycięzca. W Telavi młodzi polscy siatkarze zagrają z Azerbejdżanem, Łotwą, Gruzją, Ukrainą i Estonią.

Reprezentacja Polski siatkarzy z rocznika 2007 podczas przygotowań rozegrała kilka sparingów. Pokonała drugoligowy klub Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 3:1, a z ekipą Enea KKS Kozienice zremisowała 2:2. Do Gruzji młodzi Polacy odlecą 3 grudnia.

Przypomnijmy, że ostatnio polskie siatkarki wygrały mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA). Podopieczne trenera Marcina Orlika odniosły komplet zwycięstw podczas turnieju rozgrywanego w łotewskim Dyneburgu i wywalczyły awans do finałów mistrzostw Europy U18.