Tragedia w Hiszpanii. Śmierć podczas meczu La Liga

Do ogromnej tragedii doszło w trakcie niedzielnego spotkania hiszpańskiej ekstraklasy. Podczas starcia Granady z Athletikiem Bilbao zmarł jeden z kibiców obecnych na trybunach. Przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca.

Granada i Athletic Bilbao zmierzyły się ze sobą w ramach 16 kolejki La Liga. Przed pierwszym gwizdkiem arbitra faworytami byli piłkarze z Bilbao, którzy plasują się w czołówce tabeli. Granada zaś zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Niestety, sport zszedł na dalszy plan, a niedzielne spotkanie zapisze się na czarnych kartach historii ligi.

Mecz został przerwany w 17. minucie, kiedy jeden z fanów obecnych na stadionie potrzebował pomocy medycznej. Niestety, doszło do zatrzymania akcji serca i kibic zmarł.

W momencie przerwania spotkania zespół z Bilbao wygrywał 1:0 po golu Inakiego Williamsa.