Napoli gra dalej w Lidze Mistrzów!

Napoli gra dalej w Lidze Mistrzów! Drużyna Piotra Zielińskiego pokonała Bragę i wywalczyła awans do fazy pucharowej Champions League.

Napoli wyszło na prowadzenie już w dziewiątej minucie. Niefortunnie interweniował wówczas Serdar Saatci i pokonał własnego bramkarza. Do przerwy było 2:0 dla gospodarzy - w 33. minucie efektowną akcję Natana nieco szczęśliwie skutecznie sfinalizował Victor Osimhen.

Po przerwie żadnej z drużyn nie udało się już pokonać golkipera drużyny przeciwnej i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0. Zieliński przebywał na murawie przez 60 minut, kiedy w jego miejsce pojawił się Jens Cajuste.

W grupie C najlepszy okazał się Real Madryt. Napoli zajęło drugie miejsce, a Braga zagra w Lidze Europy.

Napoli - Braga 2:0 (2:0)
Bramki: Saatci 9 (gol samobójczy), Osimhen 33