Neymar po raz kolejny zostanie ojcem? Rozwiano wątpliwości

Piłka nożna

Według doniesień brazylijskich mediów Neymar ma ponownie zostać ojcem. Tym informacjom zaprzeczyło już biuro prasowe, które współpracuje z gwiazdorem.

Niedawno Bruna Biancardi, która była wcześniej związana z Neymarem, urodziła dziecko brazylijskiego gwiazdora. Po tym fakcie w brazylijskich mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia. Według przekazanych informacji kolejne dziecko byłego piłkarza Paris Saint-Germain ma być w drodze. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor "wykluł" się z kurzego jaja! Tak ogłosił, że ma nową partnerkę

 

Całe zamieszanie rozpoczęło się od pewnego komentarza w mediach społecznościowych. Influencerka Jamile Lima w odpowiedzi na zdjęcie córki Neymara, zasugerowała, że piłkarz już spodziewa się trzeciego dziecka. Gdy ludzie zaczęli dopytywać ją o szczegóły całej sprawy, to postanowiła wycofać się ze swojego komentarza, stwierdzając, że to wszystko wina osób, które zajmują się zarządzaniem jej kont w mediach społecznościowych. 

 

 

Według informacji podanych przez portal colunaleodias.com do całej sytuacji odniosło się również biuro prasowe, które współpracuje z gwiazdorem. Poinformowano, że Neymar nigdy nie spodziewał się trzeciego dziecka.

 

Warto przypomnieć, że piłkarz występujący obecnie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Arabii Saudyjskiej jest ojcem nie tylko urodzonej niedawno dziewczynki, ale także 12-letniego chłopca. 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie