Genialne zagranie rywalki Igi Świątek! Sama była zaskoczona (WIDEO)

Jelena Ostapenko popisała się swoimi umiejętnościami.

Jelena Ostapenko wygrała turniej WTA w Adelajdzie. Pochodząca z Łotwy zawodniczka w drugim secie finału popisała się genialnym zgraniem. Wydawało się, że sama tenisistka była zaskoczona tym, co stało się na korcie.

W sobotę 13 stycznia odbył się finał turnieju WTA w Adelajdzie. Naprzeciwko siebie stanęły Jelena Ostapenko oraz Daria Kasatkina. Łotyszka przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę po 76 minutach gry. Pojedynek zakończył się porażką rosyjskiej zawodniczki w dwóch setach (3:6, 2:6).

Ostapenko w piątym gemie drugiego seta zachwyciła kibiców swoim genialnym zagraniem. Wydawało się, że tenisistka sama była zaskoczona tym, co stało się na korcie. Nagranie z popisem 26-latki szybko pojawiło się w na profilu federacji WTA w mediach społecznościowych.

Warto przypomnieć, że Ostapenko może być jedną z rywalek Igi Świątek podczas zbliżającego się Australian Open. Liderka światowego rankingu i Łotyszka mogą zmierzyć się w ćwierćfinale wielkoszlemowego turnieju.