Niespodziewany gość na korcie podczas Australian Open. Przerwał emocjonujący mecz (WIDEO)

Podczas meczu Australian Open na korcie pojawił się niespodziewany gość

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu Felix Auger-Aliassime - Dominic Thiem w pierwszej rundzie Australian Open. W pewnym momencie na korcie wylądowała mewa.

W pierwszej rundzie wielkoszlemowego turnieju rozgrywanego w Australii naprzeciwko siebie stanęli Felix Auger-Aliassime oraz Dominic Thiem. Pojedynek tych dwóch znanych tenisistów był wyrównany i pełen emocji. Do niecodziennej sytuacji doszło na początku czwartego seta.

To właśnie wtedy na korcie pojawił się nieproszony gość, przez którego mecz musiał zostać na chwilę przerwany. Na placu gry pojawiła się bowiem mewa. Całe zajście rozbawiło komentatorów i widownię, jednak tenisiści nie byli zbytnio zadowoleni. Nagranie z całej sytuacji zostało opublikowane na oficjalnym koncie Australian Open na platformie YouTube.

Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem kanadyjskiego zawodnika 6:3, 7:5, 6:7 (5:7), 5:7, 6:3. W kolejnej rundzie wielkoszlemowego turnieju Auger-Aliassime stanie naprzeciwko Hugo Greniera.