Aryna Sabalenka wylądowała na okładce. Uśmiechnięta sesja zdjęciowa gwiazdy tenisa

Aryna Sabalenka znalazła się na okładce australijskiego wydania magazynu "Vogue"

Aryna Sabalenka w sobotę sięgnęła po zwycięstwo podczas tegorocznej edycji Australian Open. Po triumfie na wielkoszlemowym turnieju Białorusinka pojawiła się na okładce australijskiego wydania magazynu "Vogue".

W sobotę 27 stycznia odbył się finał singlowej rywalizacji kobiet podczas Australian Open. Naprzeciwko siebie stanęły Aryna Sabalenka i Qinwen Zheng. Zawodniczka rodem z Białorusi bez większych problemów przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę, wygrywając mecz w dwóch setach (6:3, 6:2).

Dzięki triumfowi na wielkoszlemowej imprezy wiceliderka światowego rankingu dostąpiła niemałego zaszczytu. Urodzona w 1998 roku tenisistka pojawiła się na cyfrowej okładce australijskiego wydania magazynu "Vogue". W mediach społecznościowych opublikowane zostały niektóre fotografie z sesji zdjęciowej.

Warto przypomnieć, że był to drugi z rzędu tytuł zdobyty przez Sabalenkę na kortach w Australii. Podczas zeszłorocznej edycji wielkoszlemowego turnieju Białorusinka w finale pokonała Elenę Rybakinę w trzech setach (4:6, 6:3, 6:4).