Radosna nowina! Adrianna Sułek urodziła dziecko!

Mateusz TudekInne

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Adrianna Sułek-Schubert podzieliła się ze światem wspaniałą wiadomością. Polska lekkoatletka urodziła syna.

Sułek-Schubert zamieściła na Instastory zdjęcie swojego męża Kacpra Schuberta trzymającego na rękach noworodka. "Nad życie, na zawsze" - napisała 24-latka. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki Orlen Copernicus Cup w Toruniu 

 

 

Dzień wcześniej bydgoszczanka opublikowała inny wpis. 

 

- Ostatnie godziny tylko we dwoje! Już niedługo to komuś innemu będę skradała całusa za całusem, tak często jak się tylko da, zanim usłyszę "mamo, nie całuj, koledzy patrzą"  - czytamy. 

 

 

Przypomnijmy, że mimo ciąży Sułek-Schubert postanowiła nie odkładać w czasie planów sportowych. 24-latka zamierza wystartować w tegorocznych igrzyskach olimpijskich, które odbędą się w Paryżu. Dlatego nawet będąc w stanie błogosławionym nie odpuszczała treningów, czym dzieliła się w mediach społecznościowych. Jej postawa spotkała się zarówno ze wsparciem ze strony kibiców, jak i krytyką. Teraz lekkoatletka będzie musiała połączyć przygotowania do najważniejszej imprezy czterolecia z opieką nad nowonarodzonym dzieckiem. 

 

Ostatnie lata pod względem sportowym były bardzo udane dla Sułek-Schubert. Na swoim koncie srebrne medale halowych mistrzostw świata i Europy w pięcioboju oraz wicemistrzostwo Europy w siedmioboju. Ponadto jest młodzieżową mistrzynią Europy w siedmioboju z w 2021 roku. 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie