Polskie Skocznie - 11.02. Kiedy? O której godzinie? Transmisja TV i stream online

Zimowe
Polskie Skocznie - 11.02. Kiedy? O której godzinie? Transmisja TV i stream online
Fot. Polsat Sport
Polskie Skocznie - 11.02. Kiedy? O której godzinie? Transmisja TV i stream online

Czas na kolejne wydanie magazynu "Polskie Skocznie". W programie omówimy najważniejsze wydarzenia nie tylko ze świata skoków narciarskich, ale również innych sportów zimowych. Kiedy magazyn "Polskie Skocznie"? O której godzinie? Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

Gośćmi Marka Magiery będą były trener reprezentacji Polski i były prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner, członek zarządu PZN i ekspert Polsatu Sport Rafał Kot oraz dziennikarz sportowy Krzysztof Rawa. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Jest nadzieja dla polskich skoków! Biało-Czerwoni z medalem ważnej imprezy 

 

Tematem przewodnim najnowszego wydania "Polskich Skoczni" będzie weekend ze skokami w Lake Placid. Po trzech konkursach w USA posłuchamy wypowiedzi trenera Thomasa Thurnbichlera oraz naszych skoczków. Porozmawiamy też o zakończonych w Planicy mistrzostwach świata juniorów, które przyniosły nam brąz w rywalizacji drużynowej naszych młodych reprezentantów Polski.

 

W drugiej części programu połączymy się z Konradem Niedźwiedzkim - dyrektorem sportowym Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego. Zapowiemy zbliżające się mistrzostwa świata w Calgary oraz finał Pucharu Świata w short tracku w Gdańsku. Natomiast Paulina Czarnota-Bojarska przedstawi przegląd wydarzeń z innych sportowych aren zimowych.

Polskie Skocznie - 11.02. Kiedy? O której godzinie?

Transmisja magazynu w niedzielę o 20:00 w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.  

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie