Iga Świątek - Jekatierina Aleksandrowa. Kiedy jest mecz? O której godzinie gra Świątek?

Iga Świątek

Iga Świątek - Jekatierina Aleksandrowa to mecz 1/8 finału turnieju WTA Doha w Katarze. Zdecydowaną faworytką będzie Polka. Kiedy jest mecz Świątek - Aleksandrowa? O której godzinie gra Świątek?

Polska tenisistka wróciła do gry po Australian Open, wygrywając z Soraną Cirsteą w dwóch krótkich setach. Świątek oddała Rumunce tylko dwa gemy, a spotkanie potrwało zaledwie 62 minuty. A mówimy przecież o rywalce, która zajmuje 22 miejsce w rankingu WTA.

W kolejnym meczu rywalką Świątek będzie Jekatierina Aleksandrowa, która w Katarze rozegrała już dwa spotkania. Najpierw pokonała 2:0 Wiktorię Tomowę, a w poniedziałek po trzysetowym boju okazała się lepsza od Eriki Andriejewej.

Będzie to czwarty mecz Świątek - Aleksandrowa. Jak na razie Polka prowadzi 2:1.

Świątek - Aleksandrowa. Kiedy mecz? O której godzinie gra Świątek?

Kiedy jest mecz Świątek - Aleksandrowa? To pytanie bardzo interesuje fanów tenisa. Godzina meczu Świątek została już podana przez organizatorów. Wiemy, że ich spotkanie odbędzie się w środę 14 lutego jako trzeci mecz od 13:30. Przed nimi na kort wyjdą jeszcze Qinwen Zheng i Leylah Fernandez oraz Jelena Rybakina oraz Emma Navarro.