LM siatkarek: Eczacibasi Dynavit Stambuł – Savino Del Bene Scandicci. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

Eczacibasi Stambuł zagra z drużyną Savino Del Bene Scandicci w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń siatkarek. Kiedy mecz? O której godzinie? Kto wygra to spotkanie? Relacja live i wynik na żywo z meczu Eczacibasi Dynavit Stambuł – Savino Del Bene Scandicci na Polsatsport.pl.

Eczacibasi Dynavit Stambuł to druga drużyna z grupy B. Klub z Turcji wygrał cztery mecze, dwa przegrał i wywalczył 12 punktów. Wyprzedził w tabeli drużyny Vasas Obuda Budapest oraz Marica Płowdiw. W barażu o ćwierćfinał pokonał ukraiński Prometey Dnipro (3:0 na wyjeździe i 3:1 u siebie). Siatkarką Eczacibasi jest przyjmująca reprezentacji Polski Martyna Czyrniańska.

 

Zobacz także: Jeden świetny set to za mało... Domowa porażka siatkarek ŁKS w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń

 

Savino Del Bene Scandicci to drużyna, która wygrała grupę B z bilansem meczów 6–0 i kompletem 18 zdobytych punktów. Pierwsze miejsce w tabeli dało bezpośredni awans do 1/4 finału. W grupowych starciach włoski klub dwukrotnie ograł Eczacibasi – 3:1 u siebie i 3:1 na wyjeździe.

 

Relacja live i wynik na żywo z meczu Eczacibasi Dynavit Stambuł – Savino Del Bene Scandicci w środę 21 lutego o godzinie 17.00 na Polsatsport.pl.

Robert Murawski/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie