Liga Mistrzów: Gas Sales Daiko Piacenza – Jastrzębski Węgiel. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

Czas na ćwierćfinałowy mecz siatkarskiej Ligi Mistrzów, czyli mecz Gas Sales Daiko Piacenza – Jastrzębski Węgiel. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Podopieczni trenera Marcelo Mendeza w minionej edycji rozgrywek po raz pierwszy w historii dotarli do finału, w którym musieli uznać wyższość Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Teraz trudno im będzie powtórzyć to osiągnięcie, bowiem już w ćwierćfinale trafili na wymagającego rywala - Gas Sales Daiko Piacenza.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wielkie szczęście siatkarskiego medalisty olimpijskiego. Sypią się gratulacje

 

We włoskiej ekipie występują m.in. były gracz Projektu Warszawa, mistrz olimpijski Francuz Antoine Brizard, mistrz świata Włoch Yuri Romano czy Brazylijczycy Ricardo Lucarelli i pochodzący z Kluby Yoandy Leal.

 

- Po drugiej stronie siatki będzie wielu fenomenalnych zawodników, którzy przez lata decydowali o zwycięstwach drużyn w siatkówce na najwyższym poziomie, w reprezentacjach czy klubach. Mają mnóstwo medali na swoim koncie, wygrali wszystko. Na pewno będzie wielkie granie. Czujemy ogromny respekt do przeciwnika, ale z drugiej strony jesteśmy świadomi swojej siły i tego, że potrafimy grać. Zacieramy ręce, ostrzymy sobie zęby. Mam nadzieję, że tydzień później będziemy się cieszyli po awansie do półfinału w swojej hali - stwierdził Jakub Popiwczak.

 

Jastrzębianie pierwsze spotkanie rozegrają w środę na wyjeździe. Rewanż tydzień później we własnej hali.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Gas Sales Daiko Piacenza – Jastrzębski Węgiel od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

BS, PAP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie