Festiwal młodych piłkarskich talentów we Wrocławiu

Piłka nożna
Festiwal młodych piłkarskich talentów we Wrocławiu
fot. materiały prasowe
Turniej Wrocław Winter Cup 2024 zostanie rozegrany w dniach 24-25 lutego

W ten weekend serce europejskiej młodzieżowej piłki nożnej bije we Wrocławiu. W czasie ceremonii otwarcia turnieju Wrocław Winter Cup 2024 powitano aż 237 drużyn z ośmiu krajów. Zawody organizowane przez Around the Sport i Stowarzyszenie Wokół Sportu, przy udziale WKS Śląska Wrocława i AP Śląska Wrocława, zgromadziły uczestników w kategoriach wiekowych od U7 do U15.

Ceremonię otwarcia poprowadził znany komentator i dziennikarz sportowy, Bożydar Iwanow, którego pasja i energia nadały wydarzeniu wyjątkowego charakteru. Gwiazdą wieczoru był Dawid Krzyżowski - występ światowej klasy freestylera nie tylko zachwycił zgromadzonych, ale także podkreślił, jak sport łączy pokolenia i kultury.

 

ZOBACZ TAKŻE: Grad goli w Szczecinie. Pogoń wciąż w grze o mistrzostwo

 

Uroczystość, która odbyła się w Tarczyński Arenie Wrocław, obfitowała w występy artystyczne, tańce, konkursy oraz loterię, oferując uczestnikom i widzom niezapomniane emocje. Ogromny i zarazem przepiękny stadion zapadnie w pamięć wielu młodym sportowcom. Odśpiewanie hymnów narodowych drużyn z Czech, Słowacji, Niemiec, Anglii, Węgier, Litwy, Szwecji oraz Polski było potężnym przypomnieniem o jednoczącej sile sportu.

 

Nadchodzące dni turnieju zapowiadają się jako festiwal piłkarskich talentów, z ponad 1200 meczami zaplanowanymi do rozegrania na ośmiu obiektach sportowych Wrocławia. Unikatowy system rozgrywek zapewni rywalizację na najwyższym poziomie, zgodnie z zaawansowaniem drużyn. Dzięki temu każdy zespół zagra dużą liczbę minut gry, dostosowaną do wymagań wiekowych.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: PSG - Barcelona. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie