II Liga: Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie II Lubin. Relacja live i wynik na żywo

W ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki II Ligi Sandecja Nowy Sącz podejmie Zagłębie II Lubin. Kto okaże się lepszy? Relacja live i wynik na żywo meczu Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie II Lubin na Polsatsport.pl.

Sandecja plasuje się na dole tabeli rozgrywek II Ligi. W dziewiętnastu spotkaniach wygrała cztery razy, pięć razy zremisowała i dziesięć przegrała. Podczas zimowej przerwy zawodnicy z Nowego Sącza rozegrali trzy spotkania towarzyskie, w którym raz wygrali, raz zremisowali i raz przegrali.

Zagłębie II Lubin znajduje się w połowie tabeli - ma na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów. W trakcie przygotowań do wiosennej rundy lubinianie zagrali aż sześć sparingów. Bilans - cztery zwycięstwa i dwie porażki.

Relacja live i wynik na żywo meczu Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie II Lubin na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 19:30.