"Najpiękniejsza piłkarka świata" strzeliła gola Polsce. W taki sposób świętowała (ZDJĘCIA)

W Maladze doszło do towarzyskiego meczu reprezentacji Polski ze Szwajcarią. Lepsze okazały się "Helwetki" wygrały aż 4:1, a jednego z goli strzeliła niezwykle popularna Alisha Lehmann.

Do przerwy nasze rywalki prowadziły 2:0 po samobójczym trafieniu Wiktorii Zieniewicz oraz Alayah Pilgrim. Dodatkowo rzutu karnego nie wykorzystała Ewa Pajor. Po przerwie kontaktową bramkę zdobyła Kayla Adamek, ale Szwajcarki odpowiedziały kolejnymi golami. Strzeliły je Noemi Ivelj oraz wcześniej wspomniana Lehmann.

Piłkarka Aston Villi uchodzi za "najpiękniejszą na świecie". Jej konto na Instagramie śledzi aż 16 mln osób, a ona sama jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Podobnie było po meczu Polska - Szwajcaria. Lehmann opublikowała na swoim koncie kilka fotografii z tego spotkania.

Widać na niej m.in. jej zachowanie po zdobyciu bramki. Lehmann odwróciła się w kierunku bramkarki Katarzyny Kiedrzynek i wykonała gest wędki.