Nie żyje troje sportowców. Zginęli w wypadku samochodowym

Inne
Nie żyje troje sportowców. Zginęli w wypadku samochodowym
fot. PAP

Do wstrząsającej tragedii doszło w Stanach Zjednoczonych. W wypadku samochodowym w Colorado zginęło troje pływaków z Uniwerystetu w Wyoming. Pozostali dwaj pasażerowie przebywają w szpitalu.

Do wypadku doszło 22 lutego w Północnym Kolorado. Samochód, którym podróżowało pięcioro studentów, zjechał z drogi i kilkukrotnie dachował. Zdarzenie miało miejsce na autostradzie 287 w hrabstwie Larimer, około 16 km na południe od granicy Wyoming-Colorado. Przyczyny tragedii nie są na razie znane. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje wybitny arbiter. Sędziował finały MŚ i igrzysk olimpijskich

 

Wśród ofiar znalazło się troje młodych pływaków z Uniwersytetu w Wyoming: 18-letnia Carson Muir, studentka weterynarii z Birmingham, 19-letni Charlie Clark, student psychologii z Las Vegas, oraz 21-letni Luke Slabber, student zarządzania budownictwem z Kapsztadu. Do szpitala przewieziono jeszcze dwie poszkodowane osoby, ale ich życiu nic nie zagraża.

 

O śmierci studentów poinformował ich uniwersytet, którego władze wyraziły wyrazy współczucia dla bliskich ofiar. Ich pamięć postanowiła uczcić również drużyna piłkarska. 

 

 

"Miejcie ich rodziny, przyjaciół i kolegów z drużyny w swoich sercach" - podpisano fotografię.

 

Karolina Potrykus/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie