Szalony rollercoaster w walce UFC! Dwa razy leżał na deskach, a i tak wygrał (WIDEO)

Sporty walki
Szalony rollercoaster w walce UFC! Dwa razy leżał na deskach, a i tak wygrał (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Niesamowite emocje na gali UFC

Podczas walki Brian Ortega (16-3-0) - Yair Rodriguez (18-5-0) na gali UFC Fight Night nie zabrakło emocji. Chociaż Ortega dwukrotnie leżał na deskach, to był w stanie wygrać pojedynek.

Początek walki nie potoczył się po myśli Amerykanina. Rodriguez już na starcie pierwszej rundy posłał rywala na deski mocnym ciosem lewą ręką. Chociaż Ortega natychmiast wstał z maty, to nie był to koniec jego problemów. Zawodnik rodem z Meksyku chciał wykorzystać szansę i już po chwili ponownie wyprowadził mocny cios, który obalił jego przeciwnika. Przed końcem pierwszej odsłony Rodriguez zdążył jeszcze zadać liczne uderzenia w parterze. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Dramat Mameda Khalidova! Tomasz Adamek wygrał przed czasem

 

W drugiej rundzie z lepszej strony zaprezentował się Amerykanin, który już po chwili obalił oponenta. Ortega zaczął stawiać warunki w oktagonie, jednak szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylił dopiero w ostatniej części rywalizacji. 

 

Chociaż Rodriguez dobrze rozpoczął trzecią odsłonę od kilku mocnych ciosów w stójce, to Ortega od razu sprowadził pojedynek do parteru. Po chwili zawodnik ze Stanów Zjednoczonych zapiął trójkąt rękami. Rodriguez musiał odklepać.

 

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie