"Najseksowniejsza kobieta świata" ma rewolucyjny pomysł. Ta zmiana może zaskoczyć!

Inne

Wiele dyscyplin sportowych musi w pewnym momencie zmierzyć się ze spadkiem popularności. Tak jest w przypadku golfa, o którego przebicie do szerszego grona widzów muszą walczyć nie tylko zawodnicy.

W popularyzację golfa od dawna zaangażowana jest najsłynniejsza influencerka zajmująca się tą tematyką, czyli Paige Spiranac. Choć nie gra zawodowo, to zdobyła ogromną popularność w mediach społecznościowych. Wystarczy wspomnieć, że jej konto na Instagramie śledzi 4 mln internautów - to więcej niż np. Tigera Woodsa. W sumie jej wszystkie kanały zgromadziły ponad 10 mln fanów.

Zobacz także: Halowe MŚ w lekkoatletyce 2024: Te polskie gwiazdy powalczą o medale

 

Amerykanka, która w 2022 roku została wybrana "najseksowniejszą kobietą świata" przez magazyn "Maxim", zabrała głos ws. ubioru golfistów. Aktualnie zawodnik musi przestrzegać określonego dress code'u, na który najczęściej składa się strój z kołnierzykiem, koszulki polo. Spodnie powinny być długie (latem dopuszcza się nieco krótsze, kiedy jest cieplej). Wymagane są też specjalne buty. Reguły są więc jasno sprecyzowane, a zawodnik ma po prostu wyglądać elegancko.

 

Spiranac ma na to inny pomysł.

 

- Chciałabym, żeby wszyscy zawodowi golfiści mogli nosić to, co im się podoba. Myślę, że wygląda fajnie. Pomogłoby to w promowaniu gry wśród młodszej publiczności - napisała w serwisie "X" (dawniej Twitter).

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie