Polskie Skocznie - 03.03. Kiedy? O której godzinie? Transmisja TV i stream online

Zimowe
Polskie Skocznie - 03.03. Kiedy? O której godzinie? Transmisja TV i stream online
Fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć "Polskie Skocznie?"

Czas na kolejne wydanie magazynu "Polskie Skocznie". W programie omówimy najważniejsze wydarzenia nie tylko ze świata skoków narciarskich, ale również innych sportów zimowych. Kiedy magazyn "Polskie Skocznie"? O której godzinie? Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

Gośćmi Pauliny Chylewskiej w kolejnych "Polskich Skoczniach" będą: członek zarządu PZN i ekspert Polsatu Sport Rafał Kot oraz dziennikarze sportowi Krzysztof Rawa i Michał Białoński (polsatsport.pl). 

 

ZOBACZ TAKŻE: Trener reprezentacji Polski nie ma wątpliwości. "Tak szybko zdobyty medal to jest naprawdę duże osiągnięcie"


Głównym tematem programu będzie długi pucharowy weekend na skoczni Salpausselka w Lahti. Omówimy oba konkursy indywidualne oraz drużynowy i oddamy głos naszym trenerom oraz reprezentantom. W perspektywie zbliżającego się turnieju Raw Air pochylimy się również nad narastającym konfliktem w norweskich skokach.


Gościem specjalnym będzie Zuzanna Witych. Nasza reprezentantka w niezwykle widowiskowej dyscyplinie free ride przyjedzie do nas prosto z Gruzji gdzie startowała w czwartek. Jako czołowa zawodniczka Pucharu Świata w tym sezonie ma już zapewniony udział w elitarnym finale cyklu w Szwajcarii.


Nie zapomnimy też o przeglądzie wydarzeń z innych aren zimowych, na który zaprosi Marta Ćwiertniewicz.


"Polskie Skocznie" w niedzielę o 20.00 w Polsacie Sport Extra oraz w Polsat Box Go.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie