Indian Wells: Aryna Sabalenka - Emma Raducanu. Relacja live i wynik na żywo

Karolina ZielonkaTenis

W trzeciej rundzie zmagań w Indian Wells Aryna Sabalenka zmierzy się z Emmą Raducanu. Kto okaże się lepszy? Relacja live i wynik na żywo meczu Aryna Sabalenka - Emma Raducanu na Polsatsport.pl.

Sabalenka w pierwszej rundzie kalifornijskiego turnieju miała wolny los. W drugiej zmierzyła się z Peyton Stearns i miała z nią nie lada problem. Już w pierwszym secie od początku prowadziła Amerykanka. Przy stanie 5:2 starty zaczęła odrabiać druga rakieta świata i doprowadziła do tie-breaka, w którym udało się jej ugrać zaledwie dwa punkty. Sabalenka przegrała 6:7 (2-7). W drugiej odsłonie Białorusinka już pewnie triumfowała 6:2, ale kolejne problemy pojawiły się w decydującej partii. W niej tenisistki grały gem za gem. Znów rozegrano tie-breaka, w którym lepsza okazała się Sabalenka 7:6 (8-6).

Raducanu ma za sobą już dwa spotkania w Indian Wells. W pierwszym pokonała bez większych problemów Rebekę Masarovą 6:2, 6:3. Drugi mecz trwał zaledwie cztery gemy, z których wszystkie wygrała Brytyjka. Jej rywalka Dajana Jastremska po 18 minutach rywalizacji poprosiła o pomoc medyczną i musiała skreczować. Powodem wycofania z rywalizacji był ból brzucha.

Relacja live i wynik na żywo meczu Aryna Sabalenka - Emma Raducanu na Polsatsport.pl. Początek około godziny 21:00.