Indian Wells: Iga Świątek - Julia Putincewa. Relacja live i wynik na żywo

Tenis

Iga Świątek w kolejnej rundzie Indian Wells zmierzy się z Julią Putincewą. Relacja live i wynik na żywo meczu Świątek - Putincewa na Polsatsport.pl.

Świątek w poprzednim meczu ograła Lindę Noskovą. Niedzielna rywalizacja miała dwa oblicza. Początkowo lepiej prezentowała się 19-letnia Czeszka, która szybko przełamała Polkę i wygrywała 3:1. Prowadząc 4:2 miała trzy szanse na kolejne przełamanie, ale Świątek wyszła z opresji. Od tego momentu podopieczna trenera Tomasza Wiktorowskiego dominowała na korcie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek - Julia Putincewa. Kiedy mecz w Indian Wells? O której godzinie?

 

Noskova z dobrą grą Świątek kompletnie nie umiała sobie poradzić. Czeszka spieszyła się, popełniła aż siedem podwójnych błędów i do końca meczu nie wygrała już żadnego gema.

 

- Początek był bardzo intensywny, trudny, ale wiedziałam, że jeśli będę cierpliwa i konsekwentna to moje szanse się pojawią. I tak w końcu się stało - zaznaczyła Świątek w krótkiej rozmowie na korcie.

 

W 1/8 finału rywalką Świątek będzie Putincewa. Do tej pory rywalizowały ze sobą dwukrotnie - za każdym razem lepsza była Świątek, w obu przypadkach wygrywając 2:0.

 

Świątek, która w Indian Wells triumfowała w 2022 roku, w pierwszej rundzie miała "wolny los", a w drugiej równie gładko pokonała Amerykankę Danielle Collins 6:3, 6:0.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Iga Świątek - Julia Putincewa w Indian Wells na Polsatsport.pl. Początek około godziny 04.00.

 

KN, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie