PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Puszcza Niepołomice. Relacja live i wynik na żywo

Śląsk Wrocław - Puszcza Niepołomice, czyli ostatni z sobotnich meczów PKO BP Ekstraklasy. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

W ostatniej kolejce w meczu na szczycie Śląsk przegrał z Jagiellonią w Białymstoku 1:3, tracąc wszystkie gole w pierwszej połowie. Puszcza w tygodniu poprzedzającym starcie we Wrocławiu dograła swój zaległy mecz z Piastem Gliwice (0:1).

Jesienią w pierwszym meczu obu zespołów Puszcza długo prowadziła 1:0 i dopiero trzy bramki w ostatnich ośmiu minutach meczu dały Śląskowi trzy punkty. Jak będzie tym razem?

Relacja live i wynik na żywo meczu Śląsk Wrocław - Puszcza Niepołomice od godziny 20.00 na Polsatsport.pl.