Cucine Lube Civitanova – Mint Vero Volley Monza. Relacja live i wynik na żywo

Robert MurawskiSiatkówka

Cucine Lube Civitanova gra z Mint Vero Volley Monza w ćwierćfinale ligi włoskiej siatkarzy. SuperLega wkroczyła w decydującą fazę. To trzecie starcie tej rundy play-off Serie A1, a rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Kto wygra to spotkanie? Kiedy mecz? Relacja live i wynik na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova – Mint Vero Volley Monza na Polsatsport.pl.

Cucine Lube Civitanova to czwarta drużyna fazy zasadniczej (40 punktów, 15 zwycięstw – 7 porażek). Mint Vero Volley Monza zajęła piąte miejsce w tabeli (39 punktów, 13 zwycięstw – 9 porażek).

 

Zobacz także: Co za powrót! Przegrywali 1:2 i 22:24, a jednak zwyciężyli

 

Po dwóch meczach siatkarze Lube przegrywają 0—2 (1:3 u siebie, 1:3 na wyjeździe). Rywalizacja w ćwierćfinałach toczy się do trzech zwycięstw. Ewentualne spotkania numer cztery mogą zostać rozegrane 24 marca, a numer pięć – 27 marca. Przed końcem miesiąca poznamy więc wszystkich półfinalistów ligi włoskiej.

 

Relacja live i wynik na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova – Mint Vero Volley Monza w niedzielę 17 marca o godzinie 18.00 na Polsatsport.pl.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie