Cucine Lube Civitanova – Mint Vero Volley Monza. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

Cucine Lube Civitanova zagra z Mint Vero Volley Monza w ćwierćfinale ligi włoskiej siatkarzy. SuperLega wkroczyła w decydującą fazę. To piąte starcie tej rundy play-off Serie A1. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Kto wygra to spotkanie i rozstrzygnie rywalizację na swoją korzyść? Kiedy mecz? Relacja live i wynik na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova – Mint Vero Volley Monza na Polsatsport.pl.

Siatkarze Cucine Lube Civitanova zajęli czwarte miejsce w tabeli fazy zasadniczej (40 punktów, 15 zwycięstw – 7 porażek). Mint Vero Volley Monza to piąta drużyna w ligowej stawce (39 punktów, 13 zwycięstw – 9 porażek).

 

Zobacz także: Nowe twarze w czołowym zespole siatkarskiej Serie A. Jedno nazwisko to niespodzianka

 

Rywalizacja w ćwierćfinałach toczy się do trzech zwycięstw. Po czterech meczach jest remis 2—2. Siatkarze Lube przegrali dwa pierwsze mecze (1:3 u siebie, 1:3 na wyjeździe), ale dwa kolejne wygrali (3:2 u siebie, 3:2 na wyjeździe). Zwycięzca tej rywalizacji zagra w półfinale z drużyną Itas Trentino.

 

Relacja live i wynik na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova – Mint Vero Volley Monza w środę 27 marca o godzinie 20.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie