Zaskakujący przebieg hitu! To był teatr jednego aktora

Zaskakujący przebieg hitu! Tego nikt się nie spodziewał

Jannik Sinner w nieco ponad godzinę pokonał Daniiła Miedwiediewa w półfinale turnieju Miami Open. Włoch był zdecydowanie lepszy praktycznie w każdym momencie spotkania. Zobaczcie skrót meczu Sinner - Miedwiediew.

Fani tenisa ostrzyli sobie zęby na to spotkanie, lecz okazało się, że był to teatr jednego aktora. Już po kilkunastu minutach Sinner miał na koncie dwa przełamania i ostatecznie wygrał pierwszego seta 6:1.

Druga partia zaczęła się ponownie fatalnie dla Rosjanina, który przegrał cztery punkty z rzędu przy własnym serwisie. Sinner od początku miał więc przewagę przełamania. W piątym gemie zrobił to po raz drugi.

Miedwiediew nie miał pomysłu na dobrze dysponowanego Sinnera. Drugi set zakończył się zwycięstwem Włocha 6:2, a to oznacza, że to on zagra w finale turnieju w Miami.