ATP w Monte Carlo: Novak Djokovic - Roman Safiullin. Relacja live i wynik na żywo

Tenis

Novak Djokovic i Roman Safiullin zmierzą się w meczu drugiej rundy turnieju ATP w Monte Carlo. Zdecydowanym faworytem jest serbski lider rankingu tenisistów. Relacja live i wynik na żywo meczu Novak Djokovic - Roman Safiullin na Polsatsport.pl.

Czas na start kolejnego turnieju rangi ATP w Europie! Po zmaganiach w Estoril przenosimy się do Monte Carlo, gdzie w spotkaniu drugiej rundy Novak Djokovic zmierzy się z Romanem Safiullinem.

 

ZOBACZ TAKŻE: ATP w Monte Carlo: Plan transmisji - 09.04. Gdzie oglądać mecze? Transmisja TV i stream online


Zdecydowanym faworytem będzie Djokovic, który po przegranej w finale Australian Open zdecydował się w marcu wystartować w Indian Wells. Również tamten występ był daleki od ideału, bowiem już w drugim spotkaniu amerykańskiego turnieju Serb przegrał z nisko sklasyfikowanym Luką Nardim i odpadł z zawodów. Monte Carlo będzie dla niego okazją do przełamania złej passy.


W słabszej dyspozycji Djokovica swojej szansy może szukać Safiullin, który aby awansować do drugiej rundy musiał pokonać kwalifikanta Jaume Munara. Występy rosyjskiego tenisisty są dalekie od ideału, a trafienie na Serba może oznaczać dla zwycięzcy juniorskiego Australian Open 2015 kolejne słabsze zawody.


Relacja live i wynik na żywo meczu Novak Djokovic - Roman Safiullin na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie