Hubert Hurkacz - Casper Ruud. Relacja live i wynik na żywo ATP w Monte Carlo

Hubert Hurkacz wygrał z Hiszpanem Roberto Bautistą-Agutem 7:5, 7:6 (7-4) w drugiej rundzie tenisowego turnieju ATP Masters 1000 w Monte Carlo. Pojedynek trwał dwie godziny i siedem minut. Kolejnym rywalem Hurkacza będzie Casper Ruud. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Polak do turnieju w Monako przystąpił tuż po zwycięstwie w imprezie w Estoril, gdzie zdobył pierwszy w karierze tytuł na kortach ziemnych.

W Monte Carlo najpierw w trzech setach pokonał Jacka Drapera, a następnie ograł znacznie bardziej doświadczonego Roberto Bautistę-Aguta.

Kolejnym rywalem polskiego tenisisty będzie zwycięzca spotkania pomiędzy Chilijczykiem Alejandro Tabilo i Norwegiem Casperem Ruudem, czyli wyżej rozstawiony z tenisistów.

Do tej pory Hurkacz i Ruud rywalizowali dwukrotnie. W 2022 roku we French Open najpierw lepszy był Norweg, a kilka miesięcy później w Montrealu Polak udanie zrewanżował się swojemu przeciwnikowi.

Relacja live i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Casper Ruud na Polsatsport.pl.