Przeżyjmy to jeszcze raz! Wszystkie gole z meczu Real Madryt - Manchester City (WIDEO)

Wszystkie gole z meczu Real Madryt - Manchester City

Pierwszy ćwierćfinałowy mecz pomiędzy Realem Madryt a Manchesterem City to było prawdziwe piłkarskie święto. W załączonym materiale wideo prezentujemy wszystkie bramki, które padły w tym spotkaniu.

We wtorek 9 kwietnia odbył się pierwszy ćwierćfinałowy mecz pomiędzy Realem Madryt a Manchesterem City. Kibice oglądający to spotkanie na pewno nie mogli narzekać na brak emocji.

Pierwsza bramka padła już w drugiej minucie. Bernardo Silva otworzył wynik spotkania sprytnym strzałem z rzutu wolnego. Na odpowiedź "Królewskich" nie trzeba było długo czekać. Podopieczni Carlo Ancelottiego wyprowadzili dwa szybkie ciosy. W 11. minucie Ruben Dias trafił do własnej bramki, a dwie minut później na listę strzelców wpisał się Rodrygo.

Kolejne gole kibice zobaczyli w drugiej połowie. W 66. minucie genialnym strzałem z dystansu popisał się Phil Foden. Chwilę później "Obywateli" na prowadzenie wyprowadził Josko Gvardiol. Strzelanie w tym starciu zakończył Federico Valverde w 79. minucie. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:3.

W załączonym materiale wideo prezentujemy wszystkie bramki strzelone w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Manchesterem City.