Turniej finałowy Ligi Narodów i Projekt Warszawa z wyróżnieniami na SportBiz Awards

Siatkówka
Turniej finałowy Ligi Narodów i Projekt Warszawa z wyróżnieniami na SportBiz Awards
Fot. PAP
Turniej finałowy Ligi Narodów siatkarzy został doceniony na XX Gali SportBiz Awards

Sportowa Europa kolejny raz spotkała się w Warszawie na SportBiz Summit 2024, wyjątkowym wydarzeniu, obfitującym w debaty i prezentacje na najważniejsze tematy ze świata sportu. Całość zwieńczyła Gala SportBiz Awards, na której część wyróżnień trafiła do środowiska siatkarskiego.

SportBiz Summit ma na celu między innymi zintegrowanie międzynarodowych środowisk biznesowo-sportowych, wymianę doświadczeń i umożliwienie poszczególnym podmiotom zdobycia kontaktów i know how w branży.

 

ZOBACZ TAKŻE: Asy, bloki i ataki. Najlepsze zagrania fazy zasadniczej PlusLigi (WIDEO)

 

- Staramy się połączyć dwa światy, co nigdy nie jest proste, ale udawało nam się to do tej pory i mam nadzieję, że teraz będzie tak samo - mówił w trakcie pierwszej części wydarzenia Patryk Roszkowiak, organizator SportBiz Summit 2024.

 

Całość zwieńczyła XX Gala SportBiz Awards, podczas której rozdano jedyne międzynarodowe wyróżnienia w polskim biznesie sportowym za ubiegły rok. Kapituła wybrała najlepszych aż w dwunastu kategoriach, a wśród docenionych nie mogło zabraknąć przedstawicieli środowiska siatkarskiego. Projekt Warszawa został wyróżniony w kategorii Nowa Jakość Promocji Siatkówki w Polsce.

 

- To ciężka praca, mimo że jest to nasza pasja. Marketing sportowy to jednak fajny kawałek chleba, na który pracuje sztab ludzi: od wolontariuszy, którzy pomagają przy meczach, po fotografów i operatorów kamer. Ta nagroda to nie tylko docenienie wysiłku tych osób, ale i motywacja do dalszego działania - powiedział Piotr Iwańczyk, PR Manager Projektu.

 

Transmitowany na sportowych antenach Polsatu turniej finałowy Ligi Narodów siatkarzy uhonorowano natomiast w kategorii Wydarzenie Sportowe.

 

- Może się wydawać, że organizacja tego typu wydarzeń to pewnego rodzaju standard, ale my nie popadamy w rutynę, staramy się zawsze kreować nowe rozwiązania, by uatrakcyjnić widowisko zarówno dla tych kibiców, którzy są w halach, jak i telewidzów. A tutaj ogromne wsparcie otrzymujemy od Telewizji Polsat, która w pewien sposób cały czas inspiruje nas do tego, aby widowiska, oprócz tego, co dzieje się na boisku, były atrakcyjne także w przekazie pozasportowym - powiedział Janusz Uznański, dyrektor operacyjny PZPS.

 

Jedno z wyróżnień trafiło również do Igi Świątek, którą nagrodzono w kategorii Sport Kobiet.

 

Robert Iwanek/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie