PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - PSG Stal Nysa. Relacja live i wynik na żywo

W drugim sobotnim meczu PlusLigi Aluron CMC Warta Zawiercie podejmie PSG Stal Nysa w w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym. Kto okaże się lepszy w tym starciu i awansuje do półfinału rozgrywek? Relacja live i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - PSG Stal Nysa na Polsatsport.pl

Zawiercianie w pierwszym ćwierćfinałowym starciu pokonali nysan w trzech setach. Pierwszy był najbardziej zacięty. O wygranej Aluronu zadecydowała dopiero końcówka partii, w której przy stanie 25:26 wywalczyli trzy punkty z rzędu (28:26) i objęli prowadzenie 1:0.

Drugiego seta również rozstrzygnięto w końcowej fazie. Do remisu 19:19 doprowadzili zawodnicy PSG Stali. Wtedy kolejną serię punktową (sześć "oczek" z rzędu) zdobyli przyjezdni i wygrali seta 25:19. W ostatniej partii zawiercianie prowadzili od początku do końca i wygrali ponownie 25:19.

Aluron CMC Warta Zawiercie - PSG Stal Nysa. Kiedy mecz? O której godzinie?

Relacja live i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - PSG Stal Nysa na Polsatsport.pl. Początek o 17:30.